ENShopping from abroad? We ship worldwide outside the EU with DHL Express – to the UK non-electrical gear only. Order directly in the webshop. How international orders work.
EN
Handlekurv
Fagguide · Strømbudsjett · Båt, hytte og off-grid

Hvor mange Ah trenger du?

Det vanligste spørsmålet vi får om strøm, og det mest diskuterte på båtforumene. Svaret er et regnestykke, ikke en magefølelse: hva du bruker, hvor mange døgn banken skal klare seg alene, og hva solen, dynamoen og landstrømmen faktisk gir der du er. Kalkulatoren under regner alt sammen, måned for måned, fra Kristiansand til Tromsø.

50%av kapasiteten i et blybatteri er det du bør regne med å bruke.
85%er andelen vi regner som brukbar i et LiFePO4-batteri. Samme Ah, nesten dobbelt så mye brukbar energi.
9%av det et solcellepanel gir i juni, får du i desember i Stavanger (PVGIS). I Tromsø er det nær null.
Fagansvarlig: Stian Aarhus, ETOOppdatert: 19.10.2026Soldata: PVGIS, EU-kommisjonen

Hvor mange Ah trenger jeg? Formelen på én linje

Batteribanken du trenger er døgnforbruket ditt i Ah, ganget med antall døgn banken skal klare seg uten lading, delt på den andelen av batteriet du faktisk kan bruke.

Bank (Ah) = døgnforbruk (Ah) × døgn uten lading ÷ brukbar andel
Brukbar andel

0,85 for LiFePO4 og 0,5 for bly (AGM, gel og våtcelle) er veiledende verdier for dimensjonering. Sjekk grensene i batteriets datablad. Rund opp til nærmeste vanlige batteristørrelse. Sjekk deretter at sol, dynamo og landstrøm dekker forbruket i den svakeste måneden du bruker anlegget. Gjør de ikke det, erstatter ikke en større bank manglende lading.

Vår første anbefaling

Start med en batterimonitor: Victron SmartShunt

Før du kjøper batteri, solcellepanel eller lader: mål hva anlegget faktisk bruker. SmartShunt monteres på minuskabelen ved batteriet og viser forbruk, ladestatus og hvor lenge banken holder, rett på mobilen. Den gir deg de virkelige tallene til kalkulatoren, og den viser deg senere om anlegget holder det regnestykket lovet. Alle forbrukere og ladere må gå via shunten for at målingen skal bli riktig.

Se prisSe SmartShunt (500 og 1000 A) →

Vil du ha en egen skjerm på panelet? Victron BMV batterimonitor gjør samme jobb med display. Se også alle batterimonitorer.

Regn ut banken din

Velg hva anlegget skal forsyne, så får du en ferdig forbruksliste med typiske verdier. Endre watt og timer, skru forbrukere av og på, og legg til dine egne. Resultatet oppdateres mens du skriver.

Batterikalkulator
Forbruk, batteribank og solcelle måned for måned, med soldata for åtte steder i Norge.
1Hva skal anlegget forsyne?
2Forbrukere
Døgnforbruk:––
3Batteri og bruk
Dårlig vær, skygge eller dager uten motor. Ved helgebruk: antall døgn du er der.
Ved helgebruk lader solen hele uken, mens forbruket kommer på to eller tre døgn.
Alarm, ruter eller lensepumpe som står på hele uken.
En inverter bruker strøm selv uten last. Står den på hele døgnet, merkes det.
For aldring, nye forbrukere eller usikre tall.
Vinterhytte eller båt i opplag. Kalkulatoren regner da med 80 % kapasitet, og litium kan ikke lades uten varme.
4Lading
Solcelle
Anlegget dimensjoneres etter den svakeste måneden i perioden.
Motor og land
Strømmen som faktisk går inn i forbruksbanken, ikke merkestrømmen på dynamoen.
5Resultat
Anbefalt bank–
Døgnforbruk–
Lading dekker–
Banken varer–
SolMotor og landstrømForbruk (snitt per døgn)Utenfor bruksperioden
Reserve som ikke skal brukes
Verdt å vite for anlegget ditt

    Kalkulatoren er et regneverktøy med typiske verdier. Den erstatter ikke måling av ditt faktiske forbruk, og den dimensjonerer ikke kabler og vern. Det gjør kabelkalkulatoren. Den regner energi, ikke om batteriet og BMS-en tåler strømmen fra inverteren og de største forbrukerne. Det står i databladet. Soldata: PVGIS 5.3 med 14 % systemtap, uten lokal horisont.

    Slik regner du det ut selv

    Et strømbudsjett har to sider: det som går ut, og det som kommer inn. Banken er bare bufferen mellom dem.

    SOLVarierer med måned og sted DYNAMO / DC-DCAmpere × motortimer LANDSTRØMeller aggregat: lader × timer BATTERIBANKBuffer for døgnuten lading× 0,85 eller 0,5 12 V-FORBRUKEREWatt × timer = Wh INVERTER → 230 V−12 % + tomgang
    Strømbudsjettet. Det som kommer inn til venstre må over tid være minst like stort som det som går ut til høyre. Banken i midten avgjør bare hvor lenge du klarer deg mellom ladingene.
    1. Regn døgnforbruket i wattimer

      Watt × timer per døgn for hver forbruker. Står det bare ampere på merkeskiltet, gang med spenningen (5 A × 12 V = 60 W). Forbrukere på 230 V deles på 0,88 fordi inverteren taper omtrent 12 %, og inverterens tomgang kommer i tillegg.
    2. Gjør om til amperetimer

      Wh ÷ systemspenning. Bruk 12,8 V for LiFePO4 og rundt 12 V for bly. På 24 V halveres tallet, på 48 V er det en firedel.
    3. Gang med døgn uten lading

      Hvor lenge skal banken klare seg helt alene? Regntunge dager for anker, en helg på hytten, en uke i skyggefull havn.
    4. Del på brukbar andel

      0,85 for LiFePO4, 0,5 for bly. Rund opp til nærmeste vanlige størrelse.
    5. Sjekk ladingen i den svakeste måneden

      Legg sammen det sol, dynamo og landstrøm gir per døgn. Er det mindre enn forbruket, trenger du mer lading.

    Regneeksempel: seilbåt på sommertur

    Kjøleboks, kartplotter, VHF, autopilot, lys og lading av mobil gir rundt 1 085 Wh per døgn. Det er 1 085 ÷ 12,8 = 85 Ah på et 12 V LiFePO4-anlegg.

    85 Ah × 2 døgn ÷ 0,85 = 200 Ah LiFePO4
    90,4 Ah × 2 døgn ÷ 0,5 = 362 Ah bly → 400 Ah

    Samme båt, samme forbruk: 200 Ah litium eller 400 Ah bly. Derfor bør du ikke bytte bly med litium Ah for Ah, men regne ut brukbar kapasitet for begge. Les mer i guiden til litiumbatterier i båt.

    Hva bruker hva?

    Typiske verdier for vanlige forbrukere om bord og på hytten. Merkeskiltet gir maksimal effekt, men mange apparater går ikke for fullt hele tiden. En kompressorkjøleboks går av og på, og en autopilot jobber hardere i sjø enn i stille vær. Derfor er timer per døgn like viktig som watt.

    ForbrukerTypeWattTimer/døgnWh/døgnAh ved 12,8 V
    KompressorkjøleboksDC501050039,1
    KartplotterDC1581209,4
    VHF på lyttingDC612725,6
    Autopilot, seilbåtDC40624018,8
    Ankerlys LEDDC310302,3
    Innvendig LED-lysDC104403,1
    FerskvannspumpeDC600,3181,4
    Dieselvarmer, vifte og pumpeDC30618014,1
    Ruter / 4GDC102424018,8
    Satellittinternett, liten terminalDC30824018,8
    Inverter i tomgang, står på hele døgnetDC102424018,8
    Lading av mobil og nettbrettDC203604,7
    TV230 V60320516,0
    Bærbar PC230 V60427321,3
    Kaffetrakter230 V9000,1515312,0
    Mikrobølgeovn230 V1 2000,1013610,7

    Typiske verdier. 230 V-forbrukere er regnet med 88 % virkningsgrad i inverteren. Inverterens egen tomgang kommer i tillegg.

    Mål i stedet for å gjette

    Den beste forbrukslisten er den du har målt. En batterimonitor som Victron SmartShunt viser hvor mange Ah som faktisk går ut på et døgn. Bruk anlegget som vanlig en helg, les av tallet, og legg det inn i kalkulatoren.

    Hvor mye strøm gir et solcellepanel i Norge?

    Solen i juni er ikke solen i september. Den vanligste feilen med solceller er å regne med junisolen. I Norge varierer det et panel gir med en faktor på ti eller mer gjennom året, og nord for polarsirkelen gir det nesten ingenting i mørketiden.

    Tabellen viser hvor mange amperetimer et 100 W solcellepanel gir per døgn i snitt, montert skrått mot sør og uten skygge. Tallene er beregnet med PVGIS, EU-kommisjonens solkalkulator, med 14 % systemtap.

    Stedjanfebmaraprmaijunjulaugsepoktnovdes
    Kristiansand612233336383631231474
    Stavanger511192831322824181263
    Bergen310182529302622161152
    Oslofjorden512243133353228221463
    Fjellet (Geilo)311253334332925201352
    Trondheim28182528292824171141
    Bodø18213135323026181020
    Tromsø0720313328272216810

    Ah per døgn ved 12,8 V for 100 W panel, 40° helning mot sør, uten lokal horisont. Har du fjell eller åser mot sør, blir tallene lavere, mest om vinteren. Beregnet månedsmiddel for byenes koordinater, frittstående anlegg, 14 % systemtap. Kilde: PVGIS 5.3 (SARAH3; ERA5 for Bodø og Tromsø).

    Montering betyr mest når solen står lavt

    0100200300400500janfebmaraprmaijunjulaugsepoktnovdes
    Stavanger, skrått 40°Stavanger, flattStavanger, loddrett veggTromsø, skrått 40°
    Wh per døgn fra et 100 W panel. Om sommeren betyr monteringen lite. I desember gir veggen mest, og flatt nesten ingenting. Kilde: PVGIS 5.3.

    Om sommeren gir et flatt panel nesten like mye som et skrått. I Stavanger gir de to akkurat det samme i juni. I september gir det flate panelet en firedel mindre, og i desember bare en firedel av det skrå. For en båt på sommertur er flatt på biminien helt greit. For en hytte som skal brukes i påsken og høstferien, er vinkelen avgjørende.

    Et panel loddrett på en sørvegg gir minst om sommeren, men mest i desember og januar. Det samler ikke snø heller. På en helårshytte kan veggen være det beste stedet for paneler.

    Skygge koster mer enn du tror

    Cellene i et panel er koblet i serie. En skygge fra masten eller bommen over en liten del av panelet kan senke ytelsen langt mer enn arealet skyggen dekker. Plasser panelene der de får sol når du trenger strømmen, og del heller opp i flere paneler med hver sin regulator der skyggen vandrer. Mer om paneler, MPPT og sikring i solcelleguiden.

    Bly eller litium: Ah er ikke Ah

    Et 100 Ah blybatteri og et 100 Ah LiFePO4-batteri har samme tall på etiketten, men gir svært ulik mengde strøm du kan bruke.

    100 Ah bly50 Ahbrukbart. Resten er reserve for levetiden.
    100 Ah LiFePO485 Ahbrukbart, med jevn spenning nesten helt ned.

    Blybatterier tåler ikke å bli tappet dypt. Jo lenger ned du går, jo færre sykluser holder de. Derfor regner vi med halve kapasiteten. Et blybatteri gir også mindre ved høy strøm (Peukert-effekten) og i kulde. LiFePO4 holder spenningen jevnt nesten helt ned, tåler mange flere sykluser og veier en brøkdel. Men litium krever riktig lading og vern, og det kan ikke lades i kulde uten varme. Grensen står i databladet, typisk 0–5 °C.

    Ikke alle litiumbatterier har innebygd BMS

    Mange drop-in-batterier har BMS inne i kassen, som Victron Lithium SuperPack NG. Victrons Lithium NG og LiFePO4 Smart har det ikke: de skal bare brukes med en godkjent Victron-BMS, for NG for eksempel Lynx Smart BMS NG. Uten BMS er det ingenting som stopper lading eller utlading når en celle går utenfor grensene.

    Du trenger ikke litium for å få dette til

    En sommerhytte du bruker noen helger, eller en dagsturbåt der motoren går hver tur, klarer seg utmerket med AGM eller gel. Blybatterier koster mindre, tåler kulde bedre og krever ingen ny lader. Litium lønner seg når du ligger lenge uten lading, når vekten betyr noe, eller når du bruker mye strøm hver dag.

    Skal du bytte, les litiumguiden for de tre veiene til et litiumanlegg, og vedlikehold av blybatterier om du beholder bly.

    Hvor fort fylles banken?

    Ladetiden avgjør hvor lenge motoren eller aggregatet må gå, og om solen rekker å fylle banken før neste kveld.

    Ladetid (timer) ≈ Ah som skal inn ÷ ladestrøm (A)

    Har du brukt 170 Ah fra et LiFePO4-batteri og lader med 30 A, tar det rundt seks timer. LiFePO4 tar imot nesten full strøm til det er fullt. Bly gjør ikke det: når batteriet nærmer seg fullt, går laderen over i absorpsjonsfasen og strømmen faller. De siste prosentene tar flere timer uansett hvor stor laderen er.

    Dynamo og DC-DC-lader

    En dynamo gir sjelden merkestrømmen over tid, særlig når den er varm. Litiumbatteriets lave indre motstand gjør at det tar imot alt ladekretsen kan levere. For en vanlig dynamo betyr det fare for overbelastning og varmgang. En riktig dimensjonert og innstilt DC-DC-lader begrenser strømmen, gir riktig ladeprofil og lar originaldynamoen jobbe trygt. Originaldynamoen kan beholdes. Har du en stor dynamo og vil bruke hele kapasiteten, er en ekstern dynamoregulator riktig vei.

    Landstrøm og aggregat

    En batterilader på landstrøm fyller banken mens båten ligger i havn. På en hytte uten strømnett gjør et aggregat samme jobb. Skal du også ha 230 V når du er off-grid, er en kombinert inverter og lader ofte den ryddigste løsningen. Les om landstrøm i båt før du kobler til.

    Sol med MPPT

    En MPPT-regulator kan hente 10–30 % mer energi ut av panelet enn en enkel PWM-regulator. Gevinsten avhenger av panelspenning, temperatur og skygge. Ladestrømmen fra sol er omtrent panelets watt delt på ladespenningen: 400 W gir rundt 28 A på 12 V.

    Ladestrøm og batteri

    Sjekk alltid maks ladestrøm i batteriets datablad. For LiFePO4 er det vanlig å ligge et sted mellom 0,2C og 0,5C (20–50 A på et 100 Ah-batteri). Blybatterier trenger å bli fulladet jevnlig. Ligger de lenge halvfulle, sulfaterer de og mister kapasitet.

    Fem anlegg, regnet ut

    Alle tallene er regnet med kalkulatoren over. Bruk dem som utgangspunkt, ikke som fasit. Ditt forbruk er det som avgjør.

    Motorbåt · dagsturer

    Oslofjorden, mai–september

    Forbruk
    628 Wh/døgn
    Uten lading
    1 døgn
    Bank
    150 Ah AGM
    Lading
    dynamo 60 A × 2 t
    Dekning
    183 %

    Kjøleboks, plotter, VHF og stereo. Dynamoen kan levere langt mer enn båten bruker. Hvor mye som faktisk går inn, avhenger av turlengden og ladetilstanden, fordi AGM tar imot mindre strøm når det nærmer seg fullt. Med motorgange hver tur trengs ingen solcelle, og AGM holder. Litium gir mindre gevinst med et slikt bruksmønster.

    Seilbåt · sommertur

    Vestlandet, mai–september

    Forbruk
    1 085 Wh/døgn
    Uten lading
    2 døgn
    Bank
    200 Ah LiFePO4
    Som bly
    400 Ah
    Lading
    200 W flatt + 30 A DC-DC × 1 t
    Dekning
    89 % i juni, 56 % i september

    Kjøleboks og autopilot er de store postene. Skal båten gå i balanse hele sesongen uten mer motorgange, trengs rundt 570 W sol, eller mer lading fra motor eller land.

    Hytte · helger

    Fjellet, april–oktober

    Forbruk
    1 285 Wh per døgn på hytten
    Uten lading
    2 døgn (helgen)
    Bank
    280 Ah LiFePO4, 12 V
    Som bly
    460 Ah
    Lading
    300 W skrått mot sør
    Dekning
    126 % i oktober

    Solen lader hele uken mens du bruker strømmen i helgene. I dette eksempelet fyller 300 W banken fra februar til oktober. I november går det i minus, med 47 % dekning.

    Helårshytte · helger

    Fjellet, hele året, 24 V

    Forbruk
    1 525 Wh per døgn på hytten
    Uten lading
    3 døgn, batteri under 0 °C
    Bank
    280 Ah LiFePO4, 24 V
    Som bly
    500 Ah
    Lading
    800 W på sørvegg
    Dekning
    52 % i desember

    Ingen realistisk panelflate dekker desember. På skrått tak er dekningen bare 41 %. Planlegg aggregat eller annen lading fra november til januar, og hold litiumbanken varm nok til at den kan lades.

    Bobil og off-grid

    Østlandet, april–september

    Forbruk
    1 349 Wh/døgn
    Uten lading
    2 døgn
    Bank
    280 Ah LiFePO4
    Som bly
    460 Ah
    Lading
    400 W flatt + 30 A DC-DC × 1,5 t
    Dekning
    159 % i juni, 94 % i september

    Kjøleskap, varmer, satellittinternett og PC. Med litt kjøring går anlegget nesten i balanse hele sesongen.

    Det du bygger anlegget av

    Batteri, ladekilder og overvåking må passe sammen. En god celle er nødvendig, men det svakeste grensesnittet i systemet bestemmer hvor godt anlegget fungerer: laderen som ikke kjenner kjemien, vernet som mangler, målingen som aldri ble montert.

    Vår første anbefaling

    Overvåking og vern

    Start med å måle. En batterimonitor viser hva anlegget faktisk bruker, før du kjøper noe annet. Deretter: vern der strømmen er størst. Se hele utvalget →

    OvervåkingVictron SmartShuntBatterimonitor med Bluetooth.
    OvervåkingVictron BMV batterimonitorBatterimonitor med display.
    BMSVictron Lynx Smart BMS NGObligatorisk BMS for Lithium NG-batterier.
    SystemovervåkingVictron Cerbo GX MK3Samler alle ladekilder på én skjerm.
    VernClass T-sikring 225–400 AFørste vern nær litiumbanken.
    Banken

    Batterier

    LiFePO4 når du ligger lenge uten lading. AGM og gel når budsjettet og kulden teller mest. Se hele utvalget →

    LitiumVictron LiFePO4 NGNy generasjon litium. Krever ekstern BMS NG.
    LitiumVictron Lithium SuperPack NGInnebygd BMS, batterimonitor og varme.
    LitiumVictron LiFePO4 SmartLitium med Bluetooth. Krever ekstern Victron-BMS.
    Litium 48 VFarco Power litiumbatteri 48 V 50 AhFor 48 V-anlegg på hytten og off-grid.
    AGMVictron AGM Super CycleAGM for forbruksbank.
    Bly-karbonVictron Lead CarbonBly som tåler å stå delvis utladet.
    Solen

    Solcellepaneler

    Marine paneler for dekk og bimini, stive paneler for tak og vegg, og bærbare som flyttes etter solen. Se hele utvalget →

    Marint panelSunbeam Tough G8Robust panel for dekk og bimini.
    Marint panelSunbeam Tough G8 PerformanceMarint panel i Performance-utførelse.
    Marint panelSunbeam Tough G8 BlackHelsvart utførelse for dekk og hardtop.
    Stivt panelVictron BlueSolar Mono 130–360 WFor hyttetak, stativ og vegg.
    Stivt panelVictron BlueSolar 12 V monoMindre panel for 12 V-anlegg.
    BærbartEcoFlow 400 W sammenleggbartFlyttes etter solen. Med MC4.
    BærbartWattstunde solcellekoffert UltralightSammenleggbar koffert, 80–120 W.
    Regulatoren

    Solregulatorer

    MPPT henter mer ut av panelet. Størrelsen følger panelets watt og spenning. Se hele utvalget →

    MPPTVictron SmartSolar MPPT 75/10 – 100/20For ett eller to paneler.
    MPPTVictron SmartSolar MPPT 150/35 – 250/70For større panelfelt og høyere panelspenning.
    MPPTSunbeam MoonRay 320 MPPTSolregulator fra Sunbeam.
    Motor og land

    Lading og inverter

    Riktig ladeprofil fra dynamo og landstrøm, og 230 V når du trenger det. Se hele utvalget →

    DC-DCVictron Orion XS DC-DC-laderTrygg lading fra dynamo til litium.
    DC-DCVictron Orion-Tr SmartDC-DC-lader, isolert eller ikke-isolert.
    DynamoregulatorWakespeed WS500Styrer store dynamoer for litium.
    LandstrømVictron Blue Smart IP65Vanntett lader for landstrøm.
    LandstrømVictron Skylla IP65Kraftig lader for større banker.
    Lader og inverterVictron MultiPlus-II230 V og lading i én enhet.
    InverterVictron Phoenix Inverter Smart230 V fra batteriet, med Bluetooth.

    Hva som gjelder

    Kortene er fargekodet etter hvor kravet kommer fra: rødt er lov og forskrift, gult er bransjestandard og grønt er vår anbefaling.

    Lovkrav · båt

    Forskrift om maritime elektriske anlegg

    For fritidsfartøy mellom 2,5 og 24 meter gjelder sikkerhetskravene i forskriften, men §§ 6–8 om samsvarserklæring, dokumentasjon og melding gjelder ikke. Det betyr ikke at installasjonen er uregulert: den som prosjekterer eller utfører arbeidet, er fortsatt ansvarlig for at anlegget oppfyller sikkerhetskravene. Kvalifikasjonskravene i forskrift om elektroforetak og kvalifikasjonskrav gjelder for den som prosjekterer eller utfører arbeidet.

    DSB: veiledning til forskriften →
    Lovkrav · hytte

    230 V-anlegget er ikke gjør-det-selv

    Som eier av bolig eller hytte skal du bruke registrert elvirksomhet til endringer i det elektriske anlegget. Unntaket er utdannet elektriker med tre års relevant praksis, på egen bolig og egen hytte. Skal et solcelle-, batteri- eller inverteranlegg kobles til hyttens faste 230 V-anlegg, er det arbeid på det elektriske anlegget.

    DSB: elektrikerarbeid i boligen →
    Bransjestandard

    NS-EN ISO 23625:2025

    Standarden for litiumbatterier i små fartøy (inntil 24 meter). Den gjelder litium-ion-anlegg over 500 Wh, altså de fleste litiumbanker om bord.

    Kravene i ISO 23625 →
    Bransjestandard

    ISO 13297:2020

    Elektriske anlegg i små fartøy, DC til og med 50 V og AC til og med 250 V: kabeltverrsnitt, vern og hvordan anlegget skal bygges. Batteribanken er bare én del av regnestykket.

    Batterikabel og vern →
    Vår anbefaling

    Dimensjoner etter svakeste måned

    Regn sol og lading for den måneden i bruksperioden der solen står lavest, ikke for juni. Det er da anlegget svikter.

    Til kalkulatoren →
    Vår første anbefaling

    Batterimonitor før alt annet

    Med en batterimonitor som SmartShunt ser du hva anlegget faktisk bruker. Mange oppdager at forbruket er et annet enn de trodde, og at problemet er ladingen, ikke banken.

    Victron SmartShunt →

    Sju feil vi ser igjen og igjen

    • Bruker hele kapasiteten på etiketten.

      Et 200 Ah blybatteri gir rundt 100 Ah du kan bruke uten å slite unødig på det.
    • Dimensjonerer sol etter juni.

      Anlegget fungerer i fellesferien og svikter i september.
    • Glemmer inverterens tomgang.

      En inverter som står på hele døgnet, kan bruke mer enn TV-en den forsyner.
    • Bytter bly med litium Ah for Ah.

      400 Ah bly erstattes ofte av 200 Ah litium. Pengene kan gå til lading og overvåking i stedet.
    • Kobler dynamoen rett på litium.

      Uten DC-DC-lader eller regulator kan dynamoen bli overbelastet.
    • Kjøper større bank for å løse et ladeproblem.

      Går ladingen i minus hvert døgn, blir også en stor bank tom til slutt.
    • Måler aldri.

      Forbruket måles best med en batterimonitor som Victron SmartShunt eller BMV. Uten måling bygger alt på anslag, også dette regnestykket.

    Vanlige spørsmål

    Døgnforbruket i Ah, ganget med antall døgn uten lading, delt på brukbar andel: 0,85 for LiFePO4 og 0,5 for bly. En seilbåt med kjøleboks og autopilot bruker typisk 80–100 Ah i døgnet. Med to døgn uten lading gir det rundt 190–235 Ah LiFePO4 eller 320–400 Ah bly, før margin for kulde og aldring. Bruk kalkulatoren med dine egne forbrukere.

    Med en batterimonitor med shunt. Det er vår første anbefaling, før du kjøper batteri, sol eller lader: Victron SmartShunt viser forbruk, ladestatus og hvor lenge banken holder, på mobilen. Alle forbrukere og ladere må gå via shunten, og ladestatusen blir riktig når batteriet har vært fulladet og monitoren er synkronisert. Bruk anlegget som vanlig noen døgn og les av hvor mange Ah som gikk ut.

    Gang watt med timer per døgn for hver forbruker, og legg sammen. Står det bare ampere på merkeskiltet, gang med spenningen. For forbrukere på 230 V deler du energien på inverterens virkningsgrad, rundt 0,88, og legger til inverterens tomgangsforbruk. Del summen i wattimer på systemspenningen for å få Ah.

    En 12 V kompressorkjøleboks bruker typisk 30–50 Ah i døgnet, avhengig av størrelse, temperatur og hvor ofte den åpnes. Skal den gå to døgn uten lading, trenger du rundt 70–120 Ah LiFePO4 eller 120–200 Ah bly, bare til kjøleboksen. Mål det faktiske forbruket med en batterimonitor hvis du er usikker.

    Del den brukbare kapasiteten på strømmen du trekker. Et 100 Ah LiFePO4-batteri har rundt 85 Ah brukbart og varer i overkant av 8 timer ved 10 A. Et 100 Ah blybatteri har rundt 50 Ah brukbart og varer rundt 5 timer ved samme last, ofte mindre ved høy strøm. Ved et snitt på 3,5 A, som seilbåten i regneeksempelet, holder LiFePO4-batteriet i omtrent et døgn.

    Fordi dyp utlading forkorter levetiden, mest for bly. Vi regner med 50 % brukbart for bly og 85 % for LiFePO4 som veiledende verdier. Grensene for ditt batteri står i databladet. Resten er reserve som beskytter batteriet og gir deg margin.

    Regn med alle døgn banken må dekke forbruket uten sikker lading. En båt som er i bevegelse hver dag, klarer seg ofte med ett til to døgn, mens en båt for anker i dårlig vær trenger flere. På en hytte du bruker i helgene, må banken minst dekke helgen. Solen kan lade opp igjen mens du er borte, men hvor mye avhenger av årstid, vær og panelene. Kalkulatoren regner det ut måned for måned.

    I Stavanger gir et 100 W panel rundt 410 Wh i døgnet i juni og rundt 40 Wh i desember, montert 40° mot sør uten skygge. Det tilsvarer omtrent 32 og 3 Ah ved 12,8 V, før ladetap. Tallene er månedssnitt beregnet med PVGIS. Flatt montert gir panelet nesten det samme om sommeren, men mye mindre vår og høst. Nord for polarsirkelen gir det nesten ingenting i mørketiden.

    Sjelden. I november, desember og januar gir solen for lite i store deler av landet, og nesten ingenting i mørketiden nord for polarsirkelen. Paneler loddrett på en sørvegg gir mest om vinteren og samler ikke snø, men en helårshytte med vanlig forbruk trenger som regel aggregat eller annen lading i de mørkeste månedene.

    LiFePO4 kan stå i kulde, men skal ikke lades i kulde. Grensen står i databladet: Victron Lithium NG og LiFePO4 Smart skal ikke lades under +5 °C. Victron Lithium SuperPack NG stopper ladingen under 0 °C og varmer cellene først. Kapasiteten faller også: for Victron LiFePO4 Smart oppgir Victron rundt 80 % ved 0 °C og 50 % ved −20 °C. Blybatterier tåler lading i kulde, men gir også mindre kapasitet.

    Ja, men ikke direkte fra en vanlig dynamo. Bruk en DC-DC-lader som begrenser strømmen og gir riktig ladeprofil, eller en ekstern dynamoregulator for store dynamoer. Litiumbatteriet tar imot så mye strøm som dynamoen og kablene tillater, og en vanlig dynamo kan bli overopphetet. Ladingen må også holde seg innenfor grensene til batteriet og BMS-en.

    12 V er vanligst i fritidsbåter fordi nesten alt utstyr er laget for det. Ved samme effekt gir 24 V halv strøm og 48 V en firedel, og dermed mindre spenningsfall og tynnere kabler på samme strekning. Har du store 230 V-forbrukere eller lange kabelstrekk, kan 24 eller 48 V være riktigere, men da trenger 12 V-utstyret en omformer.

    Del antall Ah som skal inn på ladestrømmen, så får du et teoretisk minimum. 170 Ah inn i et LiFePO4-batteri med 30 A tar minst 5,7 timer, i praksis noe mer fordi lader og BMS kan begrense strømmen mot slutten. Bly tar betydelig lengre tid, fordi strømmen faller i absorpsjonsfasen. Følg alltid batteriets grense for ladestrøm; for LiFePO4 ligger den ofte mellom 0,2C og 0,5C.

    Ah (amperetimer) er batteriets kapasitet: hvor mange ampere det kan levere i hvor mange timer, målt under bestemte betingelser. Wh (wattimer) er energien og tar med spenningen: Wh = Ah × V. Et 100 Ah batteri på 12,8 V rommer 1 280 Wh. Bruk Wh når du sammenligner anlegg med ulik spenning.

    Ikke for et enkelt anlegg. En SmartShunt med Bluetooth viser forbruk, ladestatus og hvor lenge banken holder. Cerbo GX gir mening når flere Victron-enheter skal samkjøres, når du vil overvåke anlegget hjemmefra via VRM, eller når batteriet og laderne skal styres sammen over nettverk.
    SA

    Stian Aarhus, fagansvarlig i Sikkerhet Om Bord. ETO offshore, fagbrev som automatiker og telekommunikasjonsmontør, og mange år i redningstjenesten på sjøen.

    Spørsmål om produktene i guiden? Skriv til oss.